Spor Yaptığınız Her Gün, Artı Bir Gün!


Düzenli egzersiz sadece forma girerek güç kazanmanızı sağlamaz, potansiyel enerjinizi uyandırarak ruh haliniz üzerinde de olumlu bir süreci başlatır. Her geçen gün, kazanılmış bir gün olarak size geri döner.

Yaşam kaliteniz artar: Performansınızı en doğru şekilde yöneterek güçlenmeniz sonucu, maddi, manevi ve fiziksel olarak yaşam kalitenizin arttığını net olarak görmeye başlarsınız.

Sağlık kazanır, hastalıklardan korunursunuz: Belirli bir amaca odaklanan egzersizler ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir, kalp – damar ve sindirim sisteminizin işleyişini düzenlersiniz.

Sağlıklı beslenme bilinci kazanırsınız: Egzersiz programınıza uygun beslenme programı ile besin maddelerini lezzetleriyle birlikte fonksiyonlarını da düşünerek değerlendirme başlar. En sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmenize gerek kalmadan sağlıklı beslenme bilinci kazanırsınız.

Performansınız yükselir: Sporla birlikte bedeninizdeki tüm değişimler birbiriyle bağlantılı olarak gerçekleşmeye başlar. Yağ oranınız düşer, hareket kabiliyetiniz ve esnekliğiniz artar, gücünüz gelişir, enerjiniz ve performansınız her geçen gün yükselir.

Daha dinç uyanırsınız: Adele hareketleriyle uyumlu çalışan lenf sistemi, oksijen yardımı ile vücudun kendini onarmasını ve yenilemesini hızlandırır. Gün boyunca enerjinizi daha dengeli kullanır, gece rahat uyur ve dinlenmiş olarak uyanırsınız.

Cildiniz parlar: Bedeninizden maksimum verimi almaya başlarsınız, bedeniniz toksinlerden arınır, güzelleştiğinizi, cildinizin sağlıkla parladığını net olarak
gözlemlersiniz.

Mutlu olursunuz: Egzersiz sırasında harcanan efor, endorfin salgılanmasını da tetikler. Böylece efor sarfettikçe mutlu olursunuz, hayatınızdaki olumlu değişimleri gördükçe daha çok mutlu olursunuz!

Genel

Yorumlar devre dışı.