Hakkımızda

TEMPOOO GYM

Ailesine Hoş Geldiniz!

_

Yaşam kalitenizi artırmak ve spor alışkanlığı geliştirmek amacıyla attığınız cesur adım için sizi tebrik ediyoruz. Bu önemli değişim sürecinde en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacağız. Sağlığınıza yapacağınız yatırım, alacağınız en önemli kararlardan biridir. Spora ve egzersize başlamak, güç ve performansınızı artırmak, rahatsızlıklarınızı iyileştirmek, daha iyi görünmek ve iyi hissetmek; TEMPOOO GYM, en iyi çözümünüz olacak .

Misyonumuz

_

Tüm bu bilgi ve tecrübe birikimi ile deneyimli ekibimizle 2016’da hayat verdiğimiz TEMPOOO GYM misafirlerine ihtiyaç duydukları tüm danışmanlığı sunarak “yaşamları değiştirmek” için var oldu. Amacınız ne olursa olsun, yaşam kalitenizi arttırmak, spor yapmak, kilo vermek, güçlenmek, sakatlıkları gidermek, stres atmak, yeni dostluklar kurmak veya iyi vakit geçirmek, sizi motive edip hedeflerinize en kısa zamanda ulaşmanızı sağlamak için buradayız.

Faaliyetlerimiz

_

Kulübümüzdeki her şey, siz misafirlerimizin sonuç alması üzerine kurgulanmıştır. Kulüp kültürü, üyelik yapısı, fiyatlandırma ve antrenman programları bu amaca hizmet eder. Yenilikçi ve özgür üyelik sistemi ile de eğitmen bütçesini paylaşarak, çok daha hesaplı bir şekilde özel ders hizmeti alabilirsiniz. Grup egzersizlerimizden ücr etsiz yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

Personal Trainers

_

Üniversitelerin ilgili spor bölümlerinden mezun ya da bu branşda gerek resmi gerek özel kurumların açtığı kursları başarı ile bitirmiş antrenörlerin kişiselleştirilmiş antrenman ve beslenme programı hazırlayarak üyelerin ihtiyaçlarını, motivasyonlarını doğru belirleyerek bire bir yapılan antrenman programlarıdır. Kişinin gerçek performansını hızlı bir şekilde açığa çıkaran antrenörlerimiz ayrıca beslenme programlarını vucudunuzun ihtiyacına belirler.

TRAINER

Ragıp BAKIR

TRAINER

Onur İNCEOĞLU

TRAINER

Büşra İNCEOĞLU

TRAINER

Onursal İLBOĞA

TRAINER

Onur İNCEOĞLU

TRAINER

Ragıp BAKIR

TRAINER

Büşra İNCEOĞLU

TRAINER

Onursal İLBOĞA